Голова Закарпатської ОДА Олексій Петров оглянув соціальні об’єкти Берегівщини

Вчора, 29 квітня, голова Закарпатської ОДА Олексій Петров здійснив у Берегівський район та м.Берегово. Разом із заступником Ігорем Шинкарюком, головою Берегівської РДА Іштваном Петрушкою, головою районної ради Йосифом Шіном та міським головою Золтаном Баб’яком відвідали кілька соціальних об’єктів міста та району.

Так, у Берегівській ЦРЛ ім. Бертолона Ліннера оглянули готовність лікарні до прийняття хворих на COVID-19 та новий корпус, який повністю перепрофільовано для прийому хворих з коронавірусною інфекцією. Спілкуючись з медперсоналом, керівник краю поцікавився чи достатньо забезпечені лікарі та медпрацівники необхідними засобами індивідуального захисту. Головний лікар Іван Малеш, провівши екскурс по лікарні, запевнив що медзаклад готовий надавати відповідну допомогу. 

Далі оглянули об’їзну дорогу навколо м. Берегове та обговорили нагальне питання її будівництва до МААП «Лужанка».
Мер міста просив посприяти в якнайшвидшій розбудові дорожньої інфраструктури для збереження доріг міста, наголосивши на пожвавленні економічних зв’язків  для всієї області зокрема.

Наступним об’єктом стала новозбудована амбулаторія загальної практики сімейної медицини у с.Дийда. Тут керівники області та району  урочисто перерізали стрічку і дали старт роботі цій медичній установі. Як розповів головний лікар Берегівського центру ПМСД, будівництво амбулаторії розпочато у 2018 році в рамках Державної програми розвитку сільської медицини, за співфінансуванням районного та сільського бюджетів. Збудована за новими технічними вимогами відповідно до проектів амбулаторій з класом енергоефективності, має перелік необхідного медичного обладнання (в тому числі й телемедичного).
Нині тут нові, просторі, кабінети, сучасне обладнання та комфортні умови для роботи медперсоналу та надання послуг для жителів села.

– Дуже важливо і значимо, що у такий не простий час маємо змогу відкрити новозбудовано медустанову, – зазначив Олексій Петров та побажав колективу успіхів у роботі.

Оглянули також і ремонт загальноосвітньої школи-сад І-ІІ ступенів смт Батьово. У цьому населеному пункті, де компактно проживає угорська нацменшина, в освітньому закладі всі дисципліни викладають українською мовою.

Також очільник краю разом із керівництвом міста і району відвідали стелу, вклонилися пам’яті героям Небесної Сотні та загиблих в зоні АТО берегівчан.

(Більше фото на нашій сторінці у Фейсбуці)