Засідання позачергової сесії районної ради

15 квітня, з ініціативи голови райдержадміністрації Іштвана Петрушки, відбулося засідання 26-ї (позачергової сесії) районної ради.

У зв’язку із  поширенням коронавірусу COVID-19, медичним установам району необхідно виділити додаткове фінансування. Для цього депутати розглянули та схвалили рішення про внесення змін до районних Програм підтримки та розвитку КНП «Берегівська ЦРЛ ім.. Бертолона Ліннера» та КНП «Берегівський центр первинної медико-санітарної допомоги».

Також було схвалено рішення про внесення змін до районного бюджету.

Під час засідання сесії районної ради, головний лікар Берегівської ЦРЛ Іван Малеш інформував депутатів районної ради про стан забезпечення лікарні необхідними засобами, розгортання додаткових ліжкомісць та їх перепрофілізацію; про забезпечення медпрацівників транспортом та тимчасовим житлом. А також подякував усім благодійникам, які допомагають Берегівській ЦРЛ.

Про хід здійснення протиепідемічних заходів боротьби з коронавірусною інфекцією інформував виконуючий обв’язки директора Берегівської районної філії Державної установи «Закарпатський обласний лабораторний центр МОЗ України» Ігор Цар.