Оголошення про громадське обговорення до проекту детального плану території

Берегівська районна держадміністрація оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості до проекту детального плану території та Звіту по стратегічній екологічній оцінці  проекту документа державного планування.

ПОВНА НАЗВА ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ

«Розміщення об’єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування (апартаментів для тимчасового проживання) за межами населеного пункту, на території Берегівської міської ради, Закарпатської області».

Мета розробки Детального плану території –  визначення планувальної організації і функціонального призначення,  параметрів забудови території Берегівської міської ради, за межами населеного пункту.

Проект розроблено на підставі розпорядження голови Берегівської районної державної адміністрації від 10.02.2020 року № 52.

Розробник проекту детального плану території  та   звіту про стратегічну екологічну оцінку  – ФОП  Зазулич С.І.

ОРГАН, ЩО ПРИЙМАТИМЕ РІШЕННЯ ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ – Берегівська районна держадміністрація.

ПЕРЕДБАЧУВАНА ПРОЦЕДУРА ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ

Дата початку та строки здійснення  процедури: громадське обговорення проекту Детального плану та Звіту про стратегічну екологічну оцінку розпочато з дня їх оприлюднення – 29 травня 2020 року на сайті Берегівської районної держадміністрації за адресою: http://bereg-rda.gov.ua/, та триватиме до 29 червня  2020 року.

ДАТА, ЧАС І МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ ЗАПЛАНОВАНИХ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

30 червня 2020 року о 14.00 год.  к.ч. у малому залі Берегівської районної ради (3-й поверх) за адресою:  90202, м.Берегове, вулиця Мукачівська, 6, відбудуться громадські слухання з презентацією та експонуванням проекту.

Ознайомитися з проектом Детального плану та Звітом про стратегічну екологічну оцінку можна у відділі містобудування, архітектури та інфраструктуриБерегівської районної держадміністрації за адресою: 90200, Закарпатська область,   м.Берегове, вулиця Мукачівська, 6,  Е-mail: beregarch@ukr.net

ОРГАН, ДО ЯКОГО ПОДАЮТЬСЯ ЗАУВАЖЕННЯ І ПРОПОЗИЦІЇ, ЙОГО ПОШТОВА ТА ЕЛЕКТРОННА АДРЕСИ ТА СТРОКИ ПОДАННЯ ЗАУВАЖЕНЬ І ПРОПОЗИЦІЙ

Зауваження та пропозиції подавати до  відділу містобудування,  архітектури та інфраструктури Берегівської районної держадміністрації: 90200, Закарпатська область,   м. Берегове, вулиця Мукачівська, 6, Е-mail: beregarch@ukr.net

Відповідальна особа:  Петра Тетяна Прокопівна, начальник відділу містобудування, архітектури та інфраструктури.

Строк подання зауважень і пропозицій до 29 червня  2020 року (включно).

Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.

НЕОБХІДНІСТЬ ПРОВЕДЕННЯ ТРАНСКОРДОННИХ КОНСУЛЬТАЦІЙ щодо проекту документа державного планування – відсутня.

Детальний план території

Звіт про СЕО до детального плану території

ПЗ до ДПТ