Голова РДА Іштван Петрушка: Засідання українсько-угорської міжурядової спільної комісії з питань економічного співробітництва

Голова Берегівської РДА Іштван Петрушка:
Щойно завершилося четверте засідання українсько-угорської міжурядової спільної комісії з питань економічного співробітництва, яке проходило 24-25 червня 2020 року в Київі.

Делегацію Угорщини очолював Петер Сіярто, Міністр закордонних справ і торгівлі Угорщини та співголова угорської сторони Комісії.
Делегацію України очолював Дмитро Кулеба, Міністр закордонних справ України та співголова української сторони Комісії.

Разом з головою Закарпатської ОДА Олексієм Петровим представили на засіданні наш регіон та прийняли участь в обговоренні критично важливих питань для Закарпаття, а саме:
✅ Співпраця у сфері торгівлі та економіки;
✅ Співпраця в галузі інфраструктури та транспорту;
✅ Співпраця у галузі управління водними ресурсами та охорони
навколишнього середовища;
✅ Співпраця у галузі сільського господарства;
✅ Співпраця у галузі діджиталізації;
✅ Співпраця в галузі науки і техніки;
✅ Співпраця в галузі охорони здоров’я;
✅ Співпраця в галузі енергетики;
✅ Співпраця в галузі освіти;
✅ Співпраця у галузі міжнародного розвитку;
✅ Співпраця у галузі надання гуманітарної допомоги;
✅ Співпраця в галузі туризму;
✅ Транскордонне співробітництво.

В ході роботи, особисто поспілкувалися з Міністром закордонних справ і торгівлі Угорщини Петером Сіярто. Підтвердили наміри майбутньої співпраці та обговорили ключові інфраструктурні проєкти, які будуть реалізовані під спільним патронатом.

Наприкінці зустрічі, сторони домовились провести 5-е засідання Комісії у Будапешті. Конкретний час та місце будуть узгоджені через дипломатичні канали.

Щиро дякуємо нашим угорським партнерам за співпрацю та конструктив. Сподіваємося на продуктивність нашої спільної роботи в найближчий час