Створення національного  молодіжного онлайн – порталу muv.in.ua

Із метою сприяння підвищенню рівня інформування молоді  про наявні можливості в Україні, Міністерство молоді та спорту України спільно із державною установою “Всеукраїнський молодіжний центр” ініціюють  створення національного  молодіжного онлайн – порталу muv.in.ua.
Зазначений веб- ребус, зокрема, міститиме  доступ до онлайн – інтегратора “Можливості для молоді в Україні”, що передбачає накопичення та відтворення актуальної  інформації по регіонах за п’ятьма напрямами:
молодіжна інфраструктура;
молодіжна участь;
проєкти та програми для молоді;
дозвілля;
послуги для молоді.
Водночас передбачається нанесення усіх типів  можливостей на Google Maps
та їхня інтеграція з онлайн – порталом.

Зазначена інформація цікава для підприємств, установ, закладів, що працюють із молоддю, представників  молодіжних центрів, молодіжних працівників, активістів для заповнення реєстраційної анкети про наявні програми, проекти, ініціативи, події, установи та організації, інші  безкоштовні  можливості для молоді з метою подальшої інтеграції зібраної інформації з онлайн – порталом muv.in.ua. Посилання  на Google Forms:https://cutt.ly/GueMRvt.

Контактна особа для отримання додаткової інформації щодо заповнення реєстраційної анкети: Андрій Атрощенко, заступник директора державної установи  “Всеукраїнський молодіжний центр”, тел:  + 38 (093) 63 53 234, e-mail andriitroshchenko@gmail.com.