Засідання колегії райдержадміністрації та нарада-семінар із селищним, сільськими головами району

У п’ятницю, 29 травня, під керівництвом голови РДА Іштвана Петрушки та голови районної ради Йосифа Шіна, відбулося розширене засідання колегії райдержадміністрації та нарада-семінар із селищним, сільськими головами району.

Також на нараді із сільськими головами району був присутній заступник голови закарпатської ОДА Ігор Шинкарюк та  заступник начальника ГУНП  в Закарпатській області, полковник поліції – Пеняк Іван Івнович.

Пеняк І.І. представив систему відео нагляду «Безпечне місто», що забезпечує відеофіксацію транспортного і пішохідного трафіку та дозволяє здійснювати моніторинг і керування діяльністю комунальних служб, поліції та ДСНС у населених пунктах. Система «Безпечне місто» допоможе боротися із злочинністю. Сільським головам району було запропоновано запланувати встановлення такої системи у селищах, ОТГ, селах району.

Наступними, згідно порядку денного, розглянули такі питання:

  1. Про кількість складених дільничними інспекторами протоколів про адміністративні правопорушення відповідно до кодексу України про адміністративні правопорушення, в розрізі населених пунктів району, за 5 місяців 2020 року (інформував Кантор Степан Степанович – заступник начальника Берегівського відділу поліції ГУНП України в Закарпатській області.
  2. Про підготовку до весняно-літнього призову 2020 року (інформував Сергій Михайлищук – ТВП заступника військового комісара – начальник відділення комплектування Берегівського ОМВК, капітан).
  3. Про умови виплати допомоги по безробіттю на період карантину та запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19 (інформував Фанта Михайло Михайлович –  директор Берегівської міськрайонної філії Закарпатського обласного центру зайнятості)

Про підсумки виконання місцевих бюджетів району за І квартал 2020 року (інформувала Ваш Олена Михайлівна – начальник фінансового управління райдержадміністрації).