Зустріч із представниками духовенства щодо COVID-19

Вчора  голова райдержадміністрації Іштван Петрушка провів зустріч із представниками духовенства – о. Михайлом Шелембою та о. Іштваном Мароші.

У зв’язку із зростанням рівня захворюваності на COVID-19, говорили про карантинні обмеження для богослужінь, проведення церемоній  похоронів та весіль.

Духовенство греко-католицької церкви розуміє і підтримує необхідність карантинних обмежень і закликає громадян дбайливіше ставитися до свого здоров’я та виконувати протиепідемічні заходи (масочний режим, дистанція, заборона масових зібрань).

З представником православної церкви питання обговорили по телефону, оскільки він на самоізоляції (як контактна особа).

Шановні мешканці району, шановні читачі,  якщо ми всі не будемо дотримуватися протиепідемічних заходів і не будемо усвідомлювати власну відповідальність, тоді карантинні обмеження будуть тільки посилюватися, а епідемічна ситуація – погіршуватися.

Тому звертаємо вашу увагу, що на час пандемії,  маски у громадських місцях та дотримання дистанції мають стати нормою життя.

Карантинні обмеження стосуються не тільки церков та релігійних церемоній. Це стосується всіх сфер життя, особливо відвідування магазинів (базару), громадського транспорту, кафе (знову – маски, рукавички, деззасоби, дотримання дистанції)

Дякуємо за розуміння. Бережіть себе і своїх близьких!