​За сприяння Держенергонагляду мешканцям Донецької та Закарпатської областей відновлюють якісне електропостачання

Представниками Управління Держенергонагляду у Донецькій області розглянуто звернення громадянки м. Мирноград щодо припинення електропостачання до її помешкання без обґрунтованих підстав після оформлення права власності.

Під час опрацювання звернення встановлено, що оператором системи розподілу (далі – ОСР) порушено вимоги нормативних документів, а саме:

пункту 7.1. розділу VII ПРРЕЕ у частині безпідставного припинення постачання електричної енергії споживачу;

абзацу 16 пункту 7.5 Розділу VII ПРРЕЕ в частині дотримання порядку попередження споживача про припинення постачання електричної енергії. Споживачу не було надіслано окремого письмового повідомлення, у якому зазначено підстава, дата і час, з якого електропостачання буде повністю або частково припинено, прізвище, ім’я, по батькові, підпис відповідальної особи, якою оформлено попередження;

підпункту 23 пункту 5.1.2 глави 5.1 Розділу V ПРРЕЕ в частині зобов’язання розглядати звернення споживача щодо надання послуг, пов’язаних з розподілом (передачею) електричної енергії, та приймати з цього приводу рішення у строки, передбачені законодавством;

абзацу 2 пункту 2.1.6 глави 2.1 Розділу ІI ПРРЕЕ в частині визнання факту приєднання споживача до умов договору споживача про надання послуг з розподілу електричної енергії (акцептування договору) щодо вчинення споживачем будь-яких дій, що свідчать про його бажання укласти договір споживача про надання послуг з розподілу електричної енергії, зокрема документального підтвердження споживання електричної енергії та оплати за спожиту електричну енергію постачальнику універсальних послуг.

За результатами розгляду звернення, помешкання заявника підключено до електромережі на безоплатній основі. Управлінням Держенергонагляду у Донецькій області на адресу громадянки направлено відповідь відповідного змісту.

Звернення