Платформа міжнаціонального діалогу Закарпаття

Вчора на Берегівщині відбулося проведення установчих зборів новоствореного Громадського об’єднання «Платформа міжнаціонального діалогу Закарпаття», участь у яких взяли представники громадських організацій угорської, єврейської, румунської, ромської нацменшин Закарпаття та молодіжних громадських організацій краю.

Голова об’єднання – Вашкеба Борис Йосипович.
Ідея ГО – можливість бути почутими і можливість до діалогу, співпраця представників усіх національних меншин області.

Серед запрошених представників влади були і голови Закарпатської ОДА Олексій Петров та Берегівської РДА – Іштван Петрушка.

У вітальному слові Олексій Петров зазначив, що не існує “угорського питання”, “русинського питання”, як і словацького, ромського, румунського, єврейського та інших. Є питання комфортного, достойного, справедливого, мирного співіснування у цьому прекрасному краї представників усіх національностей! Для цього у нас є усі можливості та мотивації.

Голова Берегівської РДА Іштван Петрушка зазначив наступне:
«Радий, що саме Берегівщина стала майданчиком для установчих зборів Платформи міжнаціонального діалогу Закарпаття. Для мене це є ознакою високої довіри та правильної політики щодо захисту прав національних меншин.
Бажаю успіхів «Платформі міжнаціонального діалогу» і сподіваюся, що ми спільно – влада і громадськість будемо працювати для розвитку і процвітання нашого прекрасного Закарпаття!»