Увага! До відома суб’єктів бізнесу!

Державне підприємство «Національні інформаційні системи», відповідно до Наказу Міністерства юстиції України від 14 липня 2020 року № 2409/5 «Про деякі питання впровадження оновленого програмного забезпечення Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», з 17 серпня 2020 року впроваджує оновлене програмне забезпечення Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань (ЄДР, Єдиний державний реєстр).

У зв’язку з цим, з 07 по 16 серпня 2020 року, дані будуть переноситись зі старого реєстру до нового, і доступ реєстраторів до ЄДР протягом цього часу буде відсутнім.

Документи на реєстрацію державними реєстраторами Берегівської райдержадміністрації не прийматимуться з 05 серпня до 16 серпня.

Просимо вибачити за тимчасові незручності та запланувати проведення реєстраційних дій (реєстрацію юридичних осіб та ФОП, зміну директора, внесення змін до зареєстрованих даних тощо) до 05 серпня або ж, з 17 серпня 2020 року.

Сектор з питань надання адміністративних
послуг та державної реєстрації