Відкриття амбулаторії у селі Свобода

Просторі нові кабінети, нове обладнання, зручна приймальна, стіни ще пахнуть фарбою, але медперсонал Свободянської АЗПСМ вже облаштовує картотеку та готовий до прийому пацієнтів у новенькій амбулаторії.

7 серпня відбулося урочисте відкриття АЗПСМ с. Свобода (з дотриманням правил карантину). Участь взяли: заступник голови Закарпаської ОДА Олег Коцюба, голова Берегівської РДА Іштван Петрушка, заступник голови районної ради Василь Горват, сільський голова – Василь Рущак та медпрацівники амбулаторії.

Село Свобода – одне з найбільших у Берегівському районі за кількістю населення і давно вже потребувало відповідної медустанови і нарешті сьогодні мрія медиків і жителів села здійснилася.

Будівництво АЗПСМ с. Свобода проводилося в рамках Державної програми розвитку сільської медицини (90% коштів), за співфінансуванням районного та сільського бюджетів. Збудована за новими технічними вимогами відповідно до проектів амбулаторій з класом енергоефективності, має перелік необхідного медичного обладнання (в тому числі й телемедичного).