Закарпаття відвідали Міністр зовнішньої економіки і закордонних справ Угорщини Пейтер Сійярто Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба

Як уже повідомляли ЗМІ, сьогодні на Закарпатті з офіційним візитом перебувають Міністр зовнішньої економіки і закордонних справ Угорщини Пейтер Сійярто на запрошення Міністра закордонних справ України Дмитра Кулеби.

У складі делегації, міністрів зустрічав і голова Берегівської РДА Іштван Петрушка.

Також сьогодні 50 апаратів ШВЛ та інші засоби були передані Директором Угорської екуменічної служби допомоги Ласло Легелом голові Закарпатської ОДА Олексію Петрову, в рамках відповідного меморандуму про взаємодію.

У ході візиту, Міністр зовнішньої економіки і закордонних справ Угорщини Пейтер Сійярто відвідав Берегово. Спочатку, разом із керівництвом області та району, він поклав квіти до стели Небесної Сотні, а потім взяв участь в урочистому відкритті начального року в Закарпатському угорському інституті ім.. Ференца Ракоці ІІ.Під час урочистих заходів, пану Міністру Пейтеру Сійярто було вручено премію імені Ракоці.

Дякуємо Міністру закордонних справ України Дмитрові Кулебі за ініційовану зустріч та підтримку україно-угорського діалогу.