Берегівська районна державна адміністрація

До дня народження великого Кобзаря – флешмоб “GlobalShevchenko”. Приєднуйтесь!

17103834_759576920864456_5532810644604206973_nДо дня народження Тараса Шевченка громадські організації організовують міжнародний флешмоб «Global Shevchenko». Мета флешмобу – вшанувати пам’ять великого Кобзаря, показавши пам’ятники встановлені по всьому світу та Україні, що свідчить про його визнання та любов українського народу.

Правила флешмобу дуже прості:

1) З 13 лютого до 8 березня зробіть фото/селфі біля пам’ятника Тараса Шевченка у вашому місті Детальніше…


Енергоефективна квартира та енергоефективне ОСББ. Корисні поради у відео.

b3Власники квартир можуть значно зменшити свої комунальні платежі завдяки енергозбереженню.
Дізнайтеся про прості, але дієві заходи з енергоефективності, переглянувши новий соціальний відеоролик, який команда Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні» створила у співпраці з Мінрегіоном і Держенергоефективності.

Бажаєте тепла та комфорту в оселі, а також платити вполовину менше за комунальні послуги? Це цілком реально!
Об’єднуйтеся з сусідами, створюйте ОСББ та проводьте комплексу термомодернізацію багатоповерхівки, а Уряд та місцева влада допоможуть Вам у цьому: нададуть безповоротну фінансову підтримку і ви зекономите майже половину своїх витрат на енергоефективні матеріали та обладнання.
Яку вигоду ви отримаєте від енергоефективних заходів дізнавайтеся з відео, створеному командою Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні» у співпраці з Мінрегіоном і Держенергоефективності.

Детальніше…


Енергозбереження у будинку: Як зробити приватний дім енергоощадним? Як зменшити рахунки за комунальні послуги?

b3Ці питання турбують Вас майже кожного дня? Тоді Вам стане у нагоді наш новий відеоролик та прості, але дієві поради.

Замінюйте лампи розжарювання на світлодіодні, використовуйте енергозберігаючу техніку, встановлюйте твердопаливний котел та утеплюйте свій будинку. До того ж, на ці заходи Ви зможете отримати компенсацію за державною програмою підтримки енергоефективності. Все це дозволить вашій родині економити до 70% на комунальних платежах.
Про те, які саме заходи з економії світла, води, газу, тепла варто впровадити у будинку, дивіться у відеоролику, створеному командою Проект USAID “Муніципальна енергетична реформа в Україні” спільно з Держенергоефективності та Мінрегіоном.


3 березня 2017 року в Україні день жалоби за загиблими шахтарями «Шахта «Степова» – Указ

1tv2xnvrlie79ax7x9bw-r695x430Відповідно до Указу Президента, з метою вшанування пам’яті загиблих на шахті №10 “Степова” ВАТ “ЛьвівВугілля” Сокальського району Львівської області, 3 березня 2017 року оголошено днем жалоби в Україні. Згідно документу, у цей день о 12:00 хвилиною мовчання буде вшановуватись пам’ять загиблих на всій території України Детальніше…