Гарячі лінії

Телефон довіри: (03141) 4 30 42

(050) 064-76-44 - контактний телефон для консультування переселенців (внутрішньопереміщених осіб, громадян України)

ГРАФІК ПРОВЕДЕННЯ ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ "ЗАПИТАЙ У ВЛАДИ"

4 грудня 2023 року, 5 грудня 2023 року, 12 грудня 2023 року,  21 грудня 2023 року перший заступник голови районної державної адміністрації –начальника районної військової адміністрації  ДАНИЧ Єва Василівна проведе особистий прийом громадян у режимі роботи прямої телефонної лінії „Запитай у влади”. Зі зверненнями, скаргами та пропозиціями громадяни  можуть  звернутися  за  телефоном  43042  з 16.00  до 17.00 год.

22 грудня 2023 року керівник апарату районної державної адміністрації –  районної військової адміністрації ТЕРЛЕЦЬКА Нелі Вікторівна проведе особистий прийом громадян у режимі роботи прямої телефонної лінії „Запитай у влади”. Зі зверненнями, скаргами та пропозиціями громадяни  можуть  звернутися  за  телефоном  43042  з 16.00  до 17.00 год.

УВАГА!

Створена «гаряча лінія» для протидії нелегальній діяльності автозаправних станцій та автогазозаправних пунктів.

Звертаємось до всіх громадян, яким відома інформація про діяльність нелегальних автозаправних станцій та автогазозаправних пунктів, з проханням невідкладно повідомляти про дану протизаконну діяльність на телефон «гарячої лінії» Берегівської райдержадміністрації 43209