Берегівська районна державна адміністрація
Закарпатська область

Новини економіки

18 Травня, 2022 р., 17:10
Управління Держпраці у Закарпатській області повідомляє, що з часу введення  в Україні воєнного стану, головним пріоритетом діяльності Держпраці України та її територіальних підрозділів, визначено консультування суб’єктів господарювання з питань, що входять до повноважень Управління з метою підтримки бізнесу та попередження порушення прав найманих працівників під час дії воєнного стану.
03 Травня, 2022 р., 09:02
За оперативною інформацією Мінагрополітики вже у поточному році в окремих регіонах України фіксуються випадки отруєння бджіл.
26 Квітня, 2022 р., 15:17
Відповідно до Закону України «Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів», статей 14, 16, 38 і 39 Закону України «Про тваринний світ» та  розпорядження голови Закарпатської обласної військової адміністрації від 20.04.2022 року №138”Про проведення заходів з охорони водних біоресурсів на період весняно- літнього нересту риби” з метою забезпечення охорони, відтворення та збільшення рибних запасів у водоймах району, проводяться заходи з охорони нересту риби та відтворення інших водних біоресурсів.
15 Квітня, 2022 р., 14:23
Зараз у природі активний період цвітіння дерев, а у водоймах – весняно-літня заборона на вилов риби через нерест. Про це повідомив перший заступник голови Закарпатської ОВА Мирослав Білецький.
07 Лютого, 2022 р., 11:42
Державна установа „Офіс із залучення та підтримки інвестицій” інформує щодо співпраці у рамках реалізації програми „Make in UA”.
21 Січня, 2022 р., 14:46
До уваги суб’єктів господарювання! З метою стабілізації цінової ситуації на ринку соціально значущих товарів обласна державна адміністрація інформує, що   Кабінетом Міністрів України затверджено механізм пільгового постачання природного газу власного видобутку для виробництва продуктів, що мають істотну соціальну значущість.
19 Січня, 2022 р., 13:59
Під керівництвом заступника голови Закарпатської ОДА Іштвана Петрушки відбулася нарада щодо моніторингу та аналізу цін і стану товарних ринків.
17 Січня, 2022 р., 10:32
На Закарпатті триває всеукраїнська кампанія з подолання явищ використання незадекларованої праці, інформує Закарпатська ОДА
12 Січня, 2022 р., 17:40
На виконання доручення Прем’єр-міністра України Д.Шмигаля від 31.08.2021 №38421/1/1-21 Міністерством економіки України спільно з Державною службою України з питань праці створено інформаційну платформу для оперативного інформування про стан заборгованості із заробітної плати на підприємствах, установах і організаціях.