Берегівська районна державна адміністрація
Логотип Diia Державний Герб України

Новини соціального захисту

20 Грудня, 2022 р., 16:13
ЮНІСЕФ разом із навчально-реабілітаційним центром «Джерело» підготували брошуру «Набута інвалідність дитини. Поради батькам і фахівцям», яка містить відповіді на такі запитання:
14 Листопада, 2022 р., 12:00
З початку воєнних дій близько 7,7 мільйона українців були змушені покинути домівки й переїхати в інші регіони України. Якщо це про вас і ви в пошуках нової роботи, дізнайтеся, як не стати жертвою примусової праці.
18 Жовтня, 2022 р., 16:10
Війна тільки загострила проблеми тих, хто постраждав від трудової експлуатації та торгівлі людьми.
04 Жовтня, 2022 р., 16:56
Під час повномасштабного вторгнення неможливо зафіксувати кількість випадків сексуального насилля збоку окупантів. Сексуальне насилля під час війни немає строку давності. Незалежно від того, коли людина заявить про злочин - винного можна буде притягнути до відповідальності.
17 Серпня, 2022 р., 09:34
На Закарпатті працюють над впровадженням всеукраїнської Єдиної інформаційної системи соціальної сфери для впорядкування здійснення соціальних виплат населенню. Про це йшлося сьогодні на робочій нараді заступників голови ОВА Петра Добромільського та Олександра Пацкана.
13 Липня, 2022 р., 13:49
Інформація, як отримати безоплатну правову допомогу в умовах воєнного стану онлайн:
28 Червня, 2022 р., 09:23
Як отримати довідку про взяття на облік ВПО?
18 Червня, 2022 р., 09:43
З кожним днем стає відомо дедалі більше подробиць звірських воєнних злочинів російських військових в Україні. Велика частина з яких – це злочини, пов'язані з сексуальним насильством проти жінок, чоловіків, дівчат та хлопців.
07 Лютого, 2022 р., 11:50
3 метою розбудови інклюзивного, безбар’єрного суспільства та створення належних умов для розвитку дітей, Радником — уповноваженим Президента України з прав дитини та дитячої реабілітації у співпраці з проєктом «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe), який реалізується Alinea Intemational, та за підтримки Міністерства освіти i науки України у 2021 — 2022 роках проводитиметься інформаційна кампанія «ДЛЯ ДІТЕЙ суспільство без бар’єрів».
17 Січня, 2022 р., 10:21
Міністерство соціальної політики України повідомляє, що з 1 січня 2022 року підвищено розмір надбавки на догляд: