Очищення влади

Відомості про стан проходження перевірки передбаченої Законом України "Про очищення влади"

Петелицький Володимир Орестович - головний спеціаліст служби у справах дітей (повідомлення про початок проходження перевірки), (заява про проведення перевірки).

Ярема Сергій Іванович - головний спеціаліст юридичного відділу ( заява про проведення перевірки) ( повідомлення про проходження перевірки)

Бакланов Тімеа Йосипівна - головний спеціаліст фінансово-господарського відділу управління соціального захисту населення (заява про проведення перевірки) (повідомлення про проходження перевірки)

Росоха Мирослав Миколайович - головний спеціаліст відділу оборонної роботи та цивільного захисту (заява про проведення перевірки) (повідомлення про проходження перевірки)