Основні положення

Доступ до публічної інформації

На виконання Закону України „Про доступ до публічної інформації” від 13.01.11 №2939-VI, Указу Президента України від 05.05.11 №547/2011 „Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації” видано розпорядження голови райдержадміністрації від 20.12.2017 № 498 „Про забезпечення доступу до публічної інформації” відповідальним за попередній розгляд, опрацювання, облік, систематизацію, аналіз, надання відповідних консультацій та контроль за своєчасним поданням відповідей на запити на інформацію, які надійшли на ім’я голови, першого заступника та заступників голови райдержадміністрації та до апарату райдержадміністрації, визначено загальний відділ апарату райдержадміністрації.

Загальний відділ (каб. 24):

ДЕРЦЕНІ Маріанна Іванівна

Начальник відділу (03141) 4-30-42

4-30-42 факс, admin.bereg-rda@carpathia.gov.ua

Затверджено форми запитів на інформацію.

Реалізувати право на доступ до  публічної інформації юридичні та фізичні особи України можуть, звернувшись у загальний відділ (каб 24), тел./факс 03141) 4-30-42, особи з обмеженими можливостями можуть подати особисто письмовий запит на публічну інформацію через чергового на першому поверсі або викликати працівника загального відділу (кнопка виклику на вхідних дверях).

Письмовий запит на отримання інформації складається у довільній формі або за формою, затвердженою розпорядженням голови Берегівської районної державної адміністрації від 20 грудня 2017 року № 498.

При цьому необхідно вказати:

• ім'я та прізвище запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер телефону (факсу);
  • стислий зміст інформації, яку запитувач хотів би отримати (вид, назву, реквізити чи зміст документа щодо якого зроблено запит);
  • дату і підпис.

Для оформлення інформаційного запиту:

• усно - тел./факс (03141) 4-30-42
  • письмово - голові Берегівської райдержадміністрації або керівнику апарату Берегівської райдержадміністрації , 90202 вул. Мукачівська, 6, м. Берегове.

Тел./факс: (03141) 43042, e-mail: admin.bereg-rda@carpathia.gov.ua