Берегівське районне управління ДСНС України

17 Квітня, 2023 р., 10:47
Завершилась інформаційна кампанія «Безпека (Ци)Вільних», яка в грудні 2022 — березні 2023 рр. підвищувала обізнаність українців щодо питань цивільної безпеки. Кампанію з охопленням у 8 млн втілила ГО «Інтерньюз-Україна» у співпраці з Державною службою України з надзвичайних ситуацій за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА».
13 Квітня, 2023 р., 10:38
Фахівці Служби порятунку напередодні Великодня провели інформаційно-роз’яснювальну роботу з представниками релігійних конфесій Мета заходу - нагадати громадянам про дотримання правил пожежної безпеки напередодні та під час свят.
13 Квітня, 2023 р., 10:24
Так 12 квітня на території Кідьошського лісництва ДП «Берегівське ЛГ» відбулися спільні з лісниками тактико-спеціальні навчання щодо ліквідації умовної надзвичайної ситуації, спричиненої лісовими пожежами.
28 Лютого, 2023 р., 10:41
Ви спитаєте в нас, навіщо це вашій дитині? А ми вам відповімо:
17 Лютого, 2022 р., 16:08
За рекомендаціями Міністерства охорони здоров’я України, аптечку слід укомплектувати відповідно до ваших потреб, але є й базовий набір.
17 Лютого, 2022 р., 15:58
В разі евакуації або переходу до безпечнішого району вам знадобляться найнеобхідніші речі. Заздалегідь підготуйте найважливіше:
15 Лютого, 2022 р., 11:26
Як не стати жертвою дезінформації. 10 порад
14 Лютого, 2022 р., 16:30
З метою убезпечення у разі загрози виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій,  фахівці Берегівського районного управління ДСНС 10 лютого провели захід, який включає тренування органів управління і сил цивільного захисту щодо дій в умовах різних кризових ситуацій у Виноградівській міській раді.
14 Лютого, 2022 р., 15:53
11 лютого працівники Берегівського районного управління  ДСНС у Закарпатській області спільно із органами місцевого самоврядування та Виноградівського міжрайонного управління водного господарства перевірили готовність гідротехнічних споруд, водосховищ, ставків, меліоративних систем та об’єктів, що знаходяться у зоні впливу шкідливої дії льодоходу, повені та паводків на території Виноградівської й Королівської територіальних громад. Усе для того, аби впевнитися, що цьогорічний льодохід відбудеться без аварійних ситуацій.