Берегівська районна державна адміністрація
Закарпатська область

Берегівське районне управління ГУ ДСНС України

17 Лютого, 2022 р., 16:08
За рекомендаціями Міністерства охорони здоров’я України, аптечку слід укомплектувати відповідно до ваших потреб, але є й базовий набір.
17 Лютого, 2022 р., 15:58
В разі евакуації або переходу до безпечнішого району вам знадобляться найнеобхідніші речі. Заздалегідь підготуйте найважливіше:
15 Лютого, 2022 р., 11:26
Як не стати жертвою дезінформації. 10 порад
14 Лютого, 2022 р., 16:30
З метою убезпечення у разі загрози виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій,  фахівці Берегівського районного управління ДСНС 10 лютого провели захід, який включає тренування органів управління і сил цивільного захисту щодо дій в умовах різних кризових ситуацій у Виноградівській міській раді.
14 Лютого, 2022 р., 15:53
11 лютого працівники Берегівського районного управління  ДСНС у Закарпатській області спільно із органами місцевого самоврядування та Виноградівського міжрайонного управління водного господарства перевірили готовність гідротехнічних споруд, водосховищ, ставків, меліоративних систем та об’єктів, що знаходяться у зоні впливу шкідливої дії льодоходу, повені та паводків на території Виноградівської й Королівської територіальних громад. Усе для того, аби впевнитися, що цьогорічний льодохід відбудеться без аварійних ситуацій.
09 Лютого, 2022 р., 16:31
Якщо виникла пожежа, не треба панікувати. Одразу повідомляйте про виникнення пожежі рятувальників за номером «101». В перші хвилини загоряння можна ліквідувати первинними засобами пожежогасіння до приїзду пожежно-рятувальних підрозділів.
09 Лютого, 2022 р., 09:59
Статистика останніх років свідчить, що більшість побутових пожеж в оселях громадян виникає з вини самої людини. І дуже часто до цього призводить надмірне навантаження на електропроводку та ігнорування інструкцій до електроприладів.
07 Лютого, 2022 р., 12:00
Цього разу об’єктами для тренувань обрали підприємство з виробництва електричного й електронного устаткування для автотранспортних засобів ТОВ «Джентерм Україна», що у м. Виноградів, та загально-освітній заклад № 2 у смт Вилок.
02 Лютого, 2022 р., 15:46
Рятувальники ліквідували пожежу в складському приміщенні підприємства з виготовлення пил, розташованого на вул. Мужайській у Берегові. Загорання помітив сторож, який саме здійснював обхід території. Після прибуття на місце події бійці ДСНС за дві години загасили вогонь на площі 15 кв.м. Полум’я знищило інструменти, матеріал для виготовлення пил та пакувальний папір у рулонах.