Керівництво

ГОЛОВА БЕРЕГІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ - НАЧАЛЬНИК РАЙОННОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Матій Віталій Омелянович народився 10 січня 1979 року.

У 2001 році закінчив Мукачівський технологічний інститут  за спеціальністю  „Фінанси” та здобув кваліфікацію економіста.

У 2015 році закінчив Львівський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України за спеціальністю "Державне управління".

Трудовий шлях Віталій Омелянович розпочав менеджером на приватному підприємстві “С.Е.Л.”. В липні 2002 року прийнятий в Берегівську райдержадміністрацію на посаду спеціаліста. 2003 – 2008 роки – начальник відділу організаційно – кадрової роботи апарату райдержадміністрації.

З січня 2008 року  по травень 2014 року працював заступником керівника апарату – начальником організаційного відділу апарату райдержадміністрації.

7 травня 2014 року призначений першим заступником голови Берегівської районної державної адміністрації.

20 травня 2022 року, розпорядженням Президента України №83/2022-рп, призначений головою Берегівської районної державної адміністрації.

Перший заступник голови Берегівської районної державної адміністрації - Берегівської районної військової адміністрації Данич Єва Василівна

Народилася 20.07.1968 року в с.Петрово Виноградівського району Закарпатської області, українка. Заміжня, має двох синів.

23.05.1992 року закінчила Львівський сільськогосподарський інститут за спеціальністю «бухгалтерський облік і аналіз господарської діяльності в сільському господарстві» кваліфікацією «економіст по бухгалтерському обліку в сільському господарстві».

З 03.01.1994 по 01.09.2002 року працювала на посаді секретаря виконкому Дяківської сільської ради, де прийняла присягу та отримала 12 ранг державного службовця.

З 01.03.2004 по 01.08.2010 року працювала завідувачем Виноградівського відділу громадської організації «Демократична спілка угорців України» згідно з трудовим договором.

З 16.09.2011 року призначена на посаду заступника голови Виноградівської РДА.

З 16.03.2021 року призначена на посаду заступника голови Берегівської РДА.

Нагороджена у 2016 році Грамотою Виноградівської РДА та у 2019 році Почесною Грамотою ОДА за сумлінну працю, добросовісне виконання службових обов’язків та вагомі досягнення у професійній діяльності.

Заступник голови Берегівської районної державної адміністрації - Берегівської районної військової адміністрації Локіта Іштван Федорович

Призначений на посаду 20 вересня 2022 року.

Народився в с.Гать, Берегівського району, 3 квітня 1985 року.

Закінчив Київський університет права Національної академії наук України за спеціальністю «Право».

До призначення на посаду заступника голови райдержадміністрації, працював на посаді старости Гатянського старостинського округу Берегівської міської ради.

З 2011 по 2022 року перебував на посаді голови Гатянської сільської ради.

Керівник апарату райдержадміністрації – Терлецька Нелі Вікторівна

Освіта  вища, у 1993 році закінчила Дрогобицький державний педагогічний інститут імені Івана Франка за спеціальністю „Математика”; а у лютому 2011 року – Львівський регіональний інститут державного управління НАДУ при Президентові України за спеціальністю „Державне управління”.

Трудову діяльність розпочала у 1993 році на посаді  вихователя групи продовженого дня Берегівської середньої школи №5. З 1998 року працювала методистом Берегівського районного методичного центру районного відділу освіти, а з 2001 по 2002 роки  – спеціалістом І категорії  міського відділу освіти. В квітні 2002 року переведена на посаду секретаря виконавчого комітету Берегівської міської ради.

З 19 травня 2006 року – керівник апарату  Берегівської районної державної адміністрації.