Берегівська районна державна адміністрація

До уваги підприємств та організацій району!

Згідно підписаних угод про співпрацю з регіональними ТПП Румунії, Словаччини, Угорщини, Польщі, Білорусі, Хорватії, Сербії субʼєкти підприємницької діяльності з усіх регіонів України запрошуються прийняти участь у Міжнародних Контактних Днях по тематиці: «Металообробка; виготовлення та спільне виробництво металовиробів; торгівля металопродукцією».

Під час проведення заходу буде надана можливість проведення переговорів та встановлення прямих ділових контактів з українськими та іноземними підприємствами – виробниками продукції, а також можливість демонстрації продуктів та послуг на виставкових стендах Детальніше…


Вітання ветерану ОВС

image-0-02-04-d0bfa7f6faf83511a46efc9a0d5de8a90708b9abb577bc565e8b594ae06a82b9-VІз 75-річним ювілеєм сьогодні вітали ветерана ОВС, підполковника міліції у відставці – Поповича Іллеша Деметеровича.

За багаторічну та бездоганну  службу в органах внутрішніх справ, активну життєву позицію та з нагоди 75-річчя – ювіляра нагороджено спільною грамотою райдержадміністрації та районної ради.

«Бажаємо Іллешу Деметеровичу доброго здоров’я, сил та наснаги. Дякуємо за багаторічну службу та вклад у розвиток ветеранського руху», – побажав заступник голови райдержадміністрації Федір Бімба.


Нарада з питань організації оздоровлення та відпочинку дітей

DSC_0011Вчора, 16 травня, під керівництвом заступника голови Федора Бімби, відбулась чергова нарада міжвідомчого оперативного штабу з питань організації оздоровлення та відпочинку дітей у 2017 році.

Представники відповідних структурних підрозділів оговорили та затвердили вимоги, відповідні чинному законодавству, та санітарні норми щодо відкриття закладів відпочинку і оздоровлення дітей Детальніше…


Робоча зустріч із колективом СП ТОВ «Керамнадра»

DSC_0016Сьогодні голова райдержадміністрації Іштван Петрушка, разом із першим заступником Віталієм Матієм і начальником відділу економіки і торгівлі Володимиром Нестеровським, відвідали СП ТОВ «Керамнадра», що у селі Мужієво.

Голова райдержадміністрації провів зустріч із колективом та керівником СП ТОВ «Керамнадра» – Вацебою Миколом, під час якої обговорили найбільш проблемні питання підприємства, що потребують найпершого вирішення Детальніше…