Pfizer: Що потрібно знати про вакцину від COVID-19

Продовжуємо серію публікацій, у яких розповідаємо основні факти про вакцини від коронавірусної інфекції.
Цього разу – про Pfizer.

– Pfizer – це мРНК-вакцина. Це означає, що вона створена на основі матричної РНК.

Пришвидшення вакцинації та боротьбу з підробкою ПЛР-тестів і сертифікатів про щеплення проти COVID-19 обговорили на нараді у Президента

Зростання захворюваності на коронавірусну хворобу в Україні, пришвидшення процесу вакцинації та боротьбу з підробкою ПЛР-тестів і сертифікатів про щеплення обговорили учасники селекторної наради з питань протидії пандемії COVID-19, що відбулася під головуванням Президента України Володимира Зеленського.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль повідомив, що минулого тижня відбулося два засідання Державної комісії з питань ТЕБ і НС. З 15 жовтня запроваджено «червоний» рівень епідемічної небезпеки в Херсонській області. Також до «червоної» зони з 18 жовтня перейшли Донецька, Дніпропетровська, Запорізька та Одеська області.

Подати заяву на субсидію можна буде через Дію

Єдина інформаційна система соціальної сфери дозволить заощаджувати бюджету до 11 млрд грн щороку, формувати ефективну соціальну політику та боротися з корупцією. А також спростить процес отримання послуг для українців: більше не треба буде збирати купи паперів та місяцями чекати розгляду заяв на субсидію чи призначення пенсії, розповів міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Соціальні послуги, які з’являться в Дії: заява на отримання субсидій, призначення пенсій та послуги для ВПО. Замість ходіння кабінетами, черг та місяців очікування – одна заява на порталі Дія. Послугами можна буде користуватись після Дія Саміту, дату якого визначать зовсім скоро.

Між селами Вучкове та Підчумаль відновлюють дорожнє покриття

Як повідомляє заступник голови облдержадміністрації Ігор Шинкарюк, реалізація президентської ініціативи Володимира Зеленського «Велике будівництво» сприяє покращенню дорожніх артерій області.

«На маршруті Р-21 Долина – Хуст, що сполучає Івано-Франківщину та Закарпаття, роботи тривають у межах обох регіонів.

ГРВІ, грип та вакцинація проти COVID-19

Продовжуємо традиційну рубрику та відповідаємо на запитання щодо вакцинації від COVID-19, які часто турбують закарпатців.

Сьогодні про те, як підходити до імунізації, коли, окрім коронавірусу, у повітрі вирують і традиційні осінньо-зимові ГРВІ та грип.

Чи можна вакцинуватись одночасно від COVID-19 і грипу?