Забороняється припиняти електропостачання громадянам на період дії карантину, – Держенергонагляд

Держенергонагляд звернувся до операторів систем розподілу електричної енергії й електропостачальних організацій та наголосив на необхідності дотримання вимог законодавства і відповідно до нього не обмежувати та/або не припиняти постачання електричної енергії споживачам на період дії карантину.

Такі норми прописано у Законі України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)». Зокрема, у підпунктах 4 та 5 пункту 3 розділу І закону зазначено, що на період дії карантину або обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби, та протягом 30 днів з дня його відміни забороняється нараховувати та стягувати неустойки (штрафи або пеню) за несвоєчасне здійснення платежів за житлово-комунальні послуги, а також припиняти/зупиняти надання житлово-комунальних послуг громадянам України у разі їх несплати або оплати не в повному обсязі.

УВАГА!!! ГОРИТЬ СУХА ТРАВА!!! НЕ ЗАВДАВАЙТЕ ШКОДИ ЗДОРОВ’Ю!!!

Берегівські рятувальники закликають бути обережними із вогнем у екосистемах 8 пожеж сухої трави за  Березень місяць  спалення сухої трави стало для закарпатців настільки звичним, що практично не звертається увага на те, якої шкоди ці дії завдають довкіллю, життю та здоров’ю. Простіше, люди зухвало ігнорують будь-які застереження й продовжують масово нищити довкілля самопалами.

Тож, щоб не стати винуватцем пожежі та не створювати небезпеку для себе, оточуючих вас людей і не завдавати шкоди навколишньому середовищу, Берегівський МРВ Управління  ДСНС України у Закарпатській області області просить населення проявляти обережність при поводженні з вогнем. Перш, ніж запалити сірник, замисліться над тим, наскільки небезпечною може стати поява вогню поблизу будівель, в лісопаркових зонах чи на полях.

Рятувальники продовжують заходи, що спрямовані на протидію поширенню коронавірусної інфекції

Берегівські рятувальники продовжують заходи, що спрямовані на протидію поширенню коронавірусної інфекції.

Станом на  31 березня підрозділом 12 ДПРЧ  здійснено 1 виїзди для проведення дезінфекції. Також продовжується інформування населення, щодо основних заходів безпеки та санітарно-гігієнічних норм по запобіганню зараженню коронавірусом. Повідомлення лунають й на угорській мові, задля врахування потреб нацменшин.

Шановні громадяни!

Задля вашої безпеки, а також з метою запобігання поширенню вірусних інфекцій серед населення, Служба порятунку закликає вас суворо дотримуватись карантинних та противірусних заходів!

Засідання районного штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації

Вчора відбулося засідання районного штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.

Керівники установ та організацій району доповіли про наявні в них сили та засоби для запобігання поширенню на території району коронавірусу COVID-19, а також про проведені заходи для попередження, виявлення та припинення розповсюдження інфекції.

Уряд схвалив зміни до Державного бюджету на 2020 рік

Уряд схвалив проект закону про внесення змін до Державного бюджету на 2020 рік. Його розроблено для вжиття  заходів з нейтралізації наслідків поширення коронавірусної інфекції COVID-19 та підтримки економічної активності в країні.

Крім того, при оновленні показників враховано вплив на макроекономічну ситуацію змін у зовнішньому та внутрішньому середовищі. Зокрема, зменшення обсягів торгівлі, споживчої активності населення, скорочення виробництва та інвестицій.

В цілому законопроект є збалансованим.

Документом визначено, що доходи Державного бюджету України складуть 972 млрд грн, у тому числі доходи загального фонду – 853 млрд грн  та доходи спеціального фонду Державного бюджету України – у сумі  119 млрд грн.