Конкурс для громад

1В рамках реалізації проекту «Сприяння відбудові та сталому розв’язанню проблем внутрішньо переміщених осіб та постраждалого від конфлікту населення в Україні», що фінансується Європейським союзом, було оголошено конкурс для громад, зацікавлених в участі у проекті соціального згуртування, з метою покращення взаємодії між членами громад та ВПО.

МЕТА ПРОЕКТУ:

Задоволення потреб ВПО у відновленні, інтеграції, сприянні соціальній стабілізації та зміцненню довіри.

ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ ПРОЕКТУ:

• підтримка громад, що приймають ВПО та зменшення напруги у громадах;
  • сприяння примиренню, зміцненню довіри та соціальної згуртованості в гро­мадах в постконфліктних територіях;
  • розширення засобів існування для ВПО;
  • зміцнення потенціалу українських урядових установ для розвитку системи реєстрації ВПО.

Для участі у конкурсі громади мають заповнити аплікаційну форму, що додається до цього оголошення, та надіслати її підписану та відскановану копію у термін до 2 червня 2017 року (включно) на електронну адресу iomkievtenders@iom.int, вказавши при цьому в темі електронного листа «UA1-2017-326 – Аплікаційна форма».

Після закриття конкурсу, МОМ відбере громади для проведення оціночного візиту (громади-переможці будуть визначені за результатами візиту). Дата і час візиту будуть узгоджені з відповідною ініціативною групою.