Розглянули питання охорони здоров’я

DSC_002628 липня 2017 року, при заступнику голови райдержадміністрації, в.о. начальника відділу охорони здоров’я, Федору Бімбі відбулася нарада щодо стану надання акушерсько-гінекологічної допомоги жінкам у Берегівському районі.

Участь у нараді взяли: головний спеціаліст відділу охорони здоров’я райдержадміністрації Еріка Дворак, головний лікар Берегівського центру ПМСД Руслана Гедєш, в.о. головного лікаря Берегівської ЦРЛ Йосип Бубряк, районний позаштатний спеціаліст акушер-гінеколог, завідувач пологового відділення Берегівської ЦРЛ – Володимир Сагарда та в.о. завідувача жіночої консультації – Андрій Логін.

Як поінформував Володимир Сагарда, за І півріччя 2017 року:

• зменшився відсоток родорозрішення шляхом Кесарського розтину;
  • відсутні випадки смерті новонароджених та переривання вагітностей серед підлітків;
  • вперше за останні 10 років виявлений тільки один випадок вродженої вади розвитку (у 2016 році діагностовано 8 ВВР) і такий, що не загрожує життю новонародженого.