З Днем Національної поліції вітали поліцейських Берегівщини

DSC_0350Сьогодні, 4 серпня,  відзначаємо День Національної поліції України.

Саме з цієї нагоди, керівництво району та міста вітало особовий склад Берегівського відділу поліції.

«Створення Національної поліції – це одна з успішних реформ в нашій країні. Поліцейські мають значний відсоток довіри у громадян України, а це означає, що ви професіонали і ваша служба відповідає вимогам суспільства.

Щиро вітаю вас із святом! Бажаю вам успіхів на службі, миру, здоров’я та родинного затишку. З Днем Національної Поліції!», – зазначив у своєму привітанні голова райдержадміністрації Іштван Петрушка.

Найкращих працівників поліції нагороджено подарунками, спільними грамотами райдержадміністрації та районної ради, міської ради.

За багаторічну та сумлінну службу в ОВС, активну життєву позицію та з нагоди 60-ї річниці від Дня народження грамоту отримав ветеран ОВС Юрій Плиска.

Також, за об’єктивне висвітлення роботи поліції, грамотою Берегівського відділу поліції нагороджено журналіста Михайла Папіша.