До уваги підприємств та організацій району: виставки по всьому світі

За повідомленням Посольства України в Південно-Африканській Республіці, в м. Йоганнесбург (ПАР), у період з 6 по 8 травня 2018 p., заплановано проведення міжнародної спеціалізованої виставки “Food and Hospitality Africa-2018”, яка вважається найбільшим виставковим заходом в ПАР.

На виставці буде представлено широкий вибір продуктів харчування (сири, молочні продукти, м’ясо, морепродукти, заморожені продукти, напої, хлібобулочні, кондитерські вироби, солодощі, дитяче харчування, органічне харчування інше), а також обладнання для закладів громадського харчування, готелів, тощо.

На заході планується представити понад 300 експонентів з 27 країн, очікується  більш 7000 професійних відвідувачів. Детальна інформація за посиланням: https://www.foodandhospitalityafrica.co.za.

________________________________

За інформацією Посольства Ісламської Республіки Іран в Україні, у період з 23 по 29 серпня 2017 року, в Міжнародному виставковому центрі м. Тегеран відбудеться Двадцять шоста виставка іранських килимів ручної роботи. Національний центр килимів Ірану планує запросити до участі у виставці зацікавлених представників ділових кіл, зайнятих у сфері торгівлі килимами ручної роботи на міжнародних ринках. Детальна інформація щодо умов участі у виставці розміщена на сайті www.incc.ir.

________________________________

За інформацією Посольства України в Республіці Корея, у період з 1 по 4 листопада 2017 року у в Міжнародному виставковому комплексі KINTEX поблизу Сеулу відбудеться спеціалізована виставка малих і середніх підприємств «G-Fair Korea-2017» у сфері харчової, текстильної та легкої промисловості. Організатор виставки (Організація акселерації бізнесу і науки (GBSA) південнокорейської провінції Кьонгі-до) висловив готовність надати безкоштовний стенд для представлення продукції українських підприємств.

Тематикою виставки є продовольчі, побутові, спортивні товари,електроніка, косметика, одяг, сувеніри, меблі, тощо. Детальна інформація за посиланням:

________________________________

За повідомленням Посольства Ісламської Республіки Іран в Україні  у зв’язку із встановленням системи ТТАС в Організації продовольства. та фармацевтики Міністерства охорони здоров’я та медичної освіти Ісламської Республіки Іран, і в справі здійснення належного контролю за процесом видачі санітарних сертифікатів на експорт (код IRC) вищезазначена організація є єдиним компетентними органом, шо забезпечує процес видачі санітарних сертифіатів на експорт харчової продукції, питної води та напоїв, а також фармацевтичної продукції. Компанії заявники, з метою експорту, мають здійснювати відповідні процедури лише через вищезазначену систему і отримуати код IRC для всіх країн, а питання передачі компетенції відносно видачі санітарних сертифікатів Організацією ветеринарної медицини Ірану.