День української писемності та мови

Den-Movy-29 листопада наша країна святкує День української писемності та мови.

Це свято було встановлено указом президента України в 1997 році і відзначається щорічно на честь українського літописця Нестора – послідовника творців слов’янської писемності Кирила і Мефодія.

У День української писемності та мови стартує Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика – конкурс проводиться за підтримки Міністерства освіти України і Ліги українських меценатів. Щорічна кількість учасників – понад 5 млн з 20 країн світу.

Українське радіо запрошує усіх охочих не лише долучитися до написання, а й створити власний осередок диктанту – зібратися родиною, колективом чи з групою друзів, адже мета акції – не перевірка грамотності, а єднання. “Ми повинні зрозуміти, що радіодиктант – це акція,  яку проводить кожен з нас”, – наголосила ведуча спецпроекту.