Всеукраїнський день працівників культури та аматорів народного мистецтва

23172698_1619779288072698_4767099320997465086_nТрадиційно, 9 листопада відзначається Всеукраїнський день працівників культури та аматорів народного мистецтва. Сьогодні, 7 листопада, напередодні свята, відділ культури і туризму Берегівської РДА вітав своїх колег – працівників культурних закладів району.

На свято, з привітаннями та подарунками, завітало багато почесних гостей – заступник голови райдержадміністрації Федір Бімба, керівник апарату адміністрації Нелі Терлецька, голова районної ради Йосиф Шін та його заступник Василь Горват.

Очільники району та начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Ласло Галас вручили грамоти і подарунки.

Працівники культури та майстри народного мистецтва, ми вітаємо вас з професійним святом! Бажаємо назавжди зберегти квітуче здоров’я, родинний затишок і душевне тепло! Хай не залишає вас віра, підтримує надія і зігріва любов!

Більше фото за посиланням.