Засідання районного міжвідомчого оперативного штабу із координації проведення відпочинку дітей

DSC_0008Сьогодні, 13 листопада, проведено засідання районного міжвідомчого оперативного штабу із координації проведення відпочинку дітей. На засіданні підведено підсумки проведення літньої оздоровчої кампанії.

Впродовж 2017 року, завдяки благодійним та релігійним організаціям, охоплено відпочинком та оздоровлено 1928 дітей району на суму понад 11 млн. грн., що забезпечило четверте місце в області. Штабом також намічено завдання по організації відпочинку дітей на наступний рік.

За забезпечення літнього змістовного відпочинку дітей, створення сприятливих умов для їх всебічного розвитку, турботливого ставлення до них, нагороджено спільною грамотою Берегівської районної державної адміністрації та Берегівської районної ради керівників приватних таборів району та релігійних організацій:

Нодь Бейлу Зигмундовича – директора Діаконічного відділу при Управлінні Закарпатської Реформатської Церкви, Голову Закарпатської Реформатської Церкви;

Шімон Шандора Балінтовича – начальника дитячого табору «Урочище Над Гедь» с.В.Береги;

Данч Юрія Яношовича – начальника дитячого оздоровчого табору «Бейтел»;

Кіш Жолта Борновича – в.о. директора дитячого табору відпочинку с. Попово;

Орос Ільдіку Імреївну – ректора Закарпатського угорського ім. Ференца Ракоці ІІ, голову Закарпатського угорсько мовного педагогічного товариства;

Цанько Олександра Олександровича – директора оздоровчого комплексу «Жайворонок»;

Гусака Сергія Миколайовича   –  директора ТОВ «Берег-Кочік».

Більше фото за посиланням.