Підведення підсумків акції «16 днів проти насильства»

DSC_0006У рамках акції, управління соціального захисту населення спільно з Берегівським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, відділом охорони здоров’я, відділом освіти, молоді та спорту та сектором внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації, Берегівським відділом поліції ГУНП в Закарпатській області в районі проведено наступні заходи:

1. 30.11.2017 року проведений круглий стіл з лікарями акушер – гінекологами акушерсько – гінекологічного відділення та жіночої консультації на тему: «Забезпечення вільного доступу до консультування та безоплатного тестування на ВІЛ-інфекцію вагітних».

1. 30.11.2017 року проведена нарада – семінар з лікарями сімейної медицини ЦПМСД на тему: «Обстеження населення з групи ризику, трудових мігрантів на тестування ВІЛ/СНІДу».
  1. 01.12.2017 року лікарем дермато-венерологом Жупан Й.Й. були проведені лекції з учнями Берегівського медичного коледжу та у школі інтернаті на тему: «Методи профілактики та запобігання зараження  ВІЛінфекції/СНІДу  та TORC-інфекції».
  1. Були проведені засідання круглого столу спільно з лікарями Берегівської районної лікарні та управління соціального захисту населення з приводу медико –соціальної реабілітації інвалідів та прирівняних до них категорій, учасників АТО та членів їх сімей, переселенців. 04.12.2017 року спільно з МСЕКом та представником управлінням соціального захисту і членами ЛКК лікарні, та інвалідами , які будуть освідчуватися проводиться  інформаційна зустріч по питанню можливості їх забезпеченням з виробами медичного призначення та реабілітаційного лікування по профілях в   санаторно  – курортних закладах області .
  1. 08.12.2017 року з учнями ЗОШ №7 м. Берегово з нагоди Міжнародного дня боротьби з рабством проводилась бесіда на тему: «Людина – дар, а не товар».
  1. 07.12.2017 року проведено круглий стіл з медичними працівниками Берегівського центру первинної медико-санітарної допомоги на тему: «Боротьба з корупцією».
  1. 07.12.2017 року, за участю представників Берегівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, управління соціального захисту населення та служби у справах дітей, було проведено засідання круглого столу з батьками – вихователями та прийомними батьками на тему «Домашнє насильство».
  1. Практичними психологами шкіл проведені тренінгові блоки на тему:«Торгівля людьми. Основні дефініції. Причини торгівлі людьми Алгоритми надання допомоги »; з учнями старших класів – інтерв’ю на тему: «Чи є ризик насильства у ваших стосунках?», роздані буклети, інформаційні листівки, консультаційні телефони «гарячої лінії».
  1. Соціальним педагогом Берегівської спеціалізованої школи-інтернат І-ІІІст. А.Мушка спільно з лікарем-дермавенерологом БЦРЛ Й.Й. Жупан проведені превентивні заходи на тему: «Що ти знаєш про «СНІД?», та старшим інспектором ювенальної служби, сектору превенції Берегівського відділу поліції ГУНП в Закарпатській області О.В. Михайловим  «Юридична довідка: захисти себе!».
  1. 04.12.17 в районному методичному кабінеті методистом психологічної служби Т.Паршутіною для працівників районного методичного кабінету та шкільних психологів проведений брифінг на тему: «Ризик насильства. Види насильства. Впровадження заходів щодо попередження насильства над дітьми».
  1. Бібліотекарями шкіл району організовані фотовиставки та виставки малюнків дітей на тему: «Стоп насильству!», «Час глянути правді у вічі», «Як захистити себе?».
  1. На уроках історії, біології, ОБЖД вчителями предметниками шкіл району проведені тематичні заходи: про «Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок», «Всесвітній день боротьби зі СНІДом»,  «Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями», «Міжнародний день боротьби с корупцією», «Міжнародний день прав людини».
  1. Класні керівники серед учнів 9-11 класів організували перегляд фільму «Життя на продаж», провели превентивну роботу з попередження насильства.