У першого заступника голови РДА обговорили розвиток туристистичної галузі району

DSC_0025Вчора, 7 лютого, у першого заступника голови райдержадміністрації Віталія Матія, за участі начальників відділу культури і туризму Ласло Галаса, економічного розвитку і торгівлі – Володимира Нестеровського та юридичного відділу – Оксани Костур, відбулася нарада з питань розвитку туристичної галузі району.

«З кожним роком потік туристів збільшується, також з’являються нові надавачі послуг у сфері туризму. Тому зараз необхідно провести моніторинг діяльності туристично-рекреаційних, готельних, мотельних та санаторно-курортних об’єктів району. Це допоможе і  туристам, і підприємцям – буде  легше знайти відповідні послуги і покращити якість туристичної діяльності», – підкреслив перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Матій.