Реформування загальної середньої освіти

DSC_0007Сьогодні, 17 квітня, під керівництвом голови районної державної адміністрації Іштвана Петрушки відбулась нарада з питань реалізації постанови КМУ від 14 грудня 2016 р. № 988-р «Про схвалення Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» на період до 2029 року».

Перший заступник голови адміністрації, начальник відділення Державного казначейства в Берегівському районі , начальник відділу освіти, молоді та спорту, начальник фінансового управління райдержадміністрації, начальник відділу фінансово-господарського забезпечення апарату РДА та головний бухгалтер відділу освіти, молоді та спорту обговорили першочергові заходи щодо забезпечення наступного шкільного покоління сучасним інтерактивним і мультимедійним обладнанням.