Надзвичайно важливо, щоб Закон про Антикорупційний суд був прийнятий найближчим часом – Президент

2a8e784644707ab180ee7eb625a43e9e_1485325784_extra_largeПрезидент Петро Порошенко під час зустрічі з представниками ЗМІ наголосив на важливості ухвалення Верховною Радою України Закону про Антикорупційний суд найближчим часом.

«Створення антикорупційного суду не обговорювали. Чого його обговорювати? Він (законопроект – ред.) в Парламенті знаходиться. Я впевнений в тому, що Парламент буде спроможний прийняти і підтримати пропозиції або проект Президента, який був внесений», – відповів Глава держави на питання, чи обговорювалося питання створення Антикорупційного суду під час зустрічей в Аахені.

«Мені сказали, що там – традиційно для нашого Парламенту – вже біля двох тисяч поправок. Але врешті-решт надзвичайно важливо, щоб Закон був прийнятий найближчим часом», – зазначив Президент.