Майже тисяча закарпатців звернулися у пункти допомоги з отримання СOVID-сертифікатів

Дата: 13.12.2021 17:31

Понад місяць у трьох містах Закарпаття функціонують пункти допомоги з отримання СOVID-сертифікатів. Сюди звертаються ті, у кого виникли труднощі з генерацією документа про вакцинацію в застосунку чи на порталі Дія.

«Від початку роботи пунктів якісні консультації вже отримали майже 1 000 закарпатців. Така статистика свідчить, що ініціатива виявилася дуже корисною та необхідною», – прокоментував Олександр Пацкан, заступник голови облдержадміністрації.

За його словами, здебільшого в краян виникають проблеми з генерацією документа через неправильно внесені особисті дані. Так, найбільше людей звернулися в пункт, що працює в Ужгороді в атріумі Закарпатської ОДА: тут отримали допомогу майже 600 осіб. Такі ж локації популярні і в Мукачеві, і в Хусті.

У пунктах консультанти допоможуть увійти на портал, отримати COVID-сертифікат без Дія.Підпису, продовжити термін дії документа з пів року до 365 днів тощо.