У селі Велика Бийгань відновили 80% дороги

Дата: 15.12.2021 17:55

Масштабний проєкт відновлення маршруту М-25 КПП «Соломоново» – Велика Добронь – Яноші з під'їздом до КПП «Косино» реалізовують у межах президентської програми Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Заступник голови Закарпатської ОДА Іштван Петрушка повідомив, що в селі Велика Бийгань на Берегівщині відремонтували 80% автошляху.

«Підрядна організація відфрезерувала дорожнє покриття, замінила перезволожені ґрунти, уклала вирівнюючий та верхній шари асфальтобетону», – прокоментував Іштван Петрушка.

На окремих ділянках маршруту фахівці відремонтували мостові переходи, влаштували систему водовідведення, встановили автобусні зупинки, металеве бар’єрне огородження та дорожні знаки.

Як зауважили в Службі автомобільних доріг у Закарпатській області, у 2022 р. роботи на автошляху міжнародного значення продовжать.