У Закарпатті відновили частину автошляху, що веде до кордону з Угорщиною

Дата: 21.12.2021 20:29

Упродовж всього року активно тривали роботи на маршруті М-25 КПП «Соломоново» – Велика Добронь – Яноші з під'їздом до КПП «Косино», котрий веде до українсько-угорського кордону і є стратегічно важливим для розвитку туристичного потенціалу краю.

Частина цього автошляху повністю відновлена, а на деяких ділянках роботи продовжать у 2022 році. Про це повідомив заступник голови облдержадміністрації Ігор Шинкарюк.

За його словами, в селі Велика Бийгань на Берегівщині фахівці вже уклали вирівнюючий та верхній шари асфальтобетону.

У Службі автомобільних доріг у Закарпатській області зазначають, що на черзі один із найважливіших етапів відновлення дорожнього полотна — укладання фінішного шару асфальтобетону.

«Масштабна розбудова дорожньої інфраструктури області стала можливою завдяки реалізації програми Президента України Володимира Зеленського "Велике будівництво"», – наголосив Ігор Шинкарюк.