Про перебіг вакцинальної кампанії у громадах області

Дата: 22.12.2021 09:35

Закарпатці продовжують щепитися проти COVID-19. Кожен охочий може імунізуватися у будь-якому Центрі/пункті вакцинації, що розташовані по всій області.

Найактивніше проти коронавірусної інфекції вакцинуються на Ужгородщині, зокрема в Баранинській ТГ показник охоплення двома дозами вакцини сягнув 69%, в Ужгородській територіальній громаді перевищили поріг у 50%.

Понад 30% повністю імунізованого населення зараз у Дубриницько-Малоберезнянській (42,6%), Міжгірській (38,1%) Синевирській (37,9%), Чопській (35,8%) Вільховецькій (35,1%), Колочавській (34,8), Пилипецькій (33,2%), Сюртівській (30,9%) ТГ.

Та є громади, де показники вакцинації, невисокі. Так, навіть поріг у 10% щеплених двома дозами вакцини не подолали Батівська (9,6%), Великоберезька (9,5%), Вилоцька (9,4%), Тересвянська (8,5%), Дубівська (8,4%), Нересницька (7,9%), Керецьківська (7,7%), Богданська (6,5%), Усть-Чорнянська (6,4%) територіальні громади.

Негативну динаміку щодо приросту захворілих на коронавірус фіксують у тих ТГ Закарпаття, які мають низькі показники імунізації населення.