Про розташування в районі батальйону територіальної оборони ЗСУ

Дата: 23.12.2021 10:22

В.о. голови, перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Матій провів робочу зустріч із керівником Берегівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Сергієм Зейканом та командиром військової частини територіальної оборони Сергієм Лебедем.

Під час зустрічі йшлося, зокрема, про розташування батальйону територіальної оборони ЗСУ в межах району, забезпечення його функціонування.

«Питання обороноздатності країни - завжди на першому місці. Крім того, з 1 січня 2022 року набирає чинності Закон України «Про основи національного спротиву», метою якого є підвищення обороноздатності держави, надання обороні України всеохоплюючого характеру, сприяння забезпеченню готовності громадян України до національного спротиву.» - зауважив в.о голови Віталій Матій.