Берегівська районна державна адміністрація
Закарпатська область

«Модернізація дорожньої інфраструктури у кожному куточку краю по-особливому актуальна», – Віктор Микита

Дата: 23.12.2021 16:51
Кількість переглядів: 93

Подорожуючи відремонтованими дорогами, можна відвідати чимало закарпатських сіл та селищ, що особливі своєю історією та архітектурою. На цьому наголосив голова облдержадміністрації Віктор Микита.

За президентською програмою Володимира Зеленського «Велике будівництво» в регіоні відновлюють маршрут М-25 КПП «Соломоново» – Чоп – Велика Добронь – Яноші з під'їздом до КПП «Косино» загальною протяжністю майже 60 км.

Як зауважив очільник краю, фахівці вже відремонтували ділянку автошляху між селами Шом та Запсонь. Тепер завдяки якісному покриттю можна з комфортом завітати у кожне з них.

«Тут можна побачити кілька археологічних пам’яток, серед яких — городище одного з найдавніших укріплень на території України, поселення слов’янського племені, два поселення багатотисячорічної давнини.

Тому модернізація дорожньої інфраструктури у кожному куточку краю по-особливому актуальна», – підкреслив Віктор Микита.