Як вакцинуються жителі Тячівського району

Дата: 25.12.2021 19:34

Вакцинація населення триває, по всій області розгорнута розгалужена мережа локацій для щеплення проти COVID-19.

Продовжуємо серію публікацій про імунізацію в районах Закарпаття. Сьогодні розповімо про перебіг вакцинації на Тячівщині.

Найактивніше щепляться жителі Вільховецької та Тячівської територіальних громад. Тут повністю імунізовано 35,1% та 27% мешканців відповідно.

До того ж у Вільховецькій ТГ протягом останнього тижня вакцинальний комплекс завершили 2,5% населення, і це найвищий показник охоплення двома дозами вакцини за сім днів серед інших громад району.

Найменше повністю щеплених зараз у Тересвянській (8,5%), Дубівській (8,4%), Нересницькій (7,9%), Усть-Чорнянській (6,4%) територіальних громадах.