Знакова подія 2021 року – прийняття Закону «Про енергетичну ефективність»

Дата: 29.12.2021 11:19

На цьому наголосив Голова Держенергоефективності Валерій Безус у своєму блозі на «Energy Club».

«Цей закон формує нові правила гри у сфері енергоефективності, покладає певні зобов’язання і вимагає розробити понад 40 підзаконних нормативних актів,  чим наразі займається Держенергоефективності. У нас в роботі  –  колосальний обсяг матеріалів і проєктів нормативно-правових актів», – повідомив Валерій Безус у своєму блозі на «Energy Club».

Закон є рамковий та імплементує 27-у Директиву ЄС. Ціль – стимулювати енергоефективність у всіх секторах економіки.

«Думаю, що  наступного року не залишиться бізнесу, який би не звернув увагу на цей напрямок з таким прогресивнимском з боку держави», - підкреслив В.Безус.