Фахівців яких спеціальностей шукають роботодавці напередодні свят?

Дата: 29.12.2021 13:54

Станом на 24 грудня 2021 року кількість вакансій, заявлених роботодавцями до базових центрів та філій Закарпатської обласної служби зайнятості становила 486 одиниць.

За видами економічної діяльності, більшість вакансій налічувалась на підприємствах переробної промисловості (42,4%), у транспортній галузі (11,5%) в тимчасовому розміщуванні й організації харчування (9,1%) в торгівлі (8,2%).

У професійному розрізі, найбільше вакансій подано для працевлаштування: 29,8% кваліфікованих робітників з інструментом (швачок, верстатників деревообробних верстатів, в’язальників схемних джгутів та кабелів, монтерів колії, слюсарів-сантехніків, пекарів); 19,5% робітників з обслуговування, експлуатації устаткування та машин (водіїв, слюсарів-складальників радіоелектронної апаратури, складальників); 15,4% працівників сфери торгівлі та послуг (продавців, кухарів, офіціантів, барменів, покоївок); 9,1% фахівців (бухгалтерів, електриків цеху); 8,0% некваліфікованих працівників (прибиральників, підсобних робітників, вантажників, складальників скловиробів); 7,6% керівників, менеджерів (начальників відділів поштового зв’язку, менеджерів (управителів) зі збуту); 5,1% технічних службовців (листонош, операторів поштового зв'язку, касирів торговельного залу); 4,1% професіоналів (вчителів, економістів); 1,2% кваліфікованих робітників сільського господарства (робітників з комплексного обслуговування сільськогосподарського виробництва).

Закарпатський обласний центр зайнятості