У Буштині відкрили нову сучасну амбулаторію

Дата: 29.12.2021 13:56

Сьогодні голова Закарпатської ОДА Віктор Микита разом із громадою, представниками виконавчої влади району та депутатським корпусом відкрили сучасну амбулаторію загальної практики-сімейної медицини на Тячівщині.

Реалізувати проєкт з будівництва нового закладу охорони здоров’я первинної ланки у смт Буштино вдалося завдяки ініціативі Президента України Володимира Зеленського та державній програмі «Доступна медицина».

«Ми приділяємо особливу увагу розбудові медичної інфраструктури, покращенню умов праці лікарів, якості послуг та допомоги у таких осередках. Тому відкриття цієї амбулаторії є знаковим як для керівництва області, так і для жителів громади», – наголосив Віктор Микита.

За його словами, роботи розпочали у березні цього року, а зараз тут уже нова будівля, що пристосована до потреб медичних працівників та мешканців краю.

Кошторисна вартість об’єкта становить понад 11 млн грн, зокрема частину коштів з державного та місцевого бюджетів виділили на будівельні роботи та закупівлю необхідного обладнання й інвентарю.

В АЗПСМ працюють 6 лікарів, що дозволяє приймати за зміну понад 100 пацієнтів. Тепер медицина стане більш доступною та комфортною для жителів Тячівщини.

Віктор Микита привітав громаду з відкриттям амбулаторії та подякував Президенту України й Уряду за увагу до Закарпаття.

До заходу також долучилися народний депутат Михайло Лаба, голова райдержадміністрації Тімур Аверін, місцеві жителі.