Про розташування військової частини в Берегівському районі

Дата: 29.12.2021 15:26

Вчора в.о. голови Берегівської РДА Віталій Матій провів спільну міжвідомчу нараду, під час якої розглянули хід виконання завдань, щодо розташування військової частини в межах Берегівського району, відповідно до ЗУ «Про основи національного спротиву».

Участь у нараді взяли: т.в.о. Берегівського РТЦК та СП Олександр Виноградов, в.о. начальника Берегівського МУВГ Василь Турянин, керівник квартирно-експлуатаційного відділу м. Мукачево Ігор Ларін, командири військових частин, головний спеціаліст відділу оборонної роботи та цивільного захисту райдержадміністрації Віктор Мушка.

В.о. голови Берегівської РДА Віталій Матій:  «Для розташування в районі військової частини та забезпечення її функціонування, необхідно визначити об’єкти інфраструктури, тож саме ці аспекти було опрацьовано вчора.

Закон «Про національний спротив» ставить перед нами ряд важливих завдань, що значно посилять обороноздатність країни, тому маємо об’єднати зусилля всіх відомств.