Зустріч військових 128-ї окремої гірсько-штурмової бригади

Дата: 30.12.2021 10:53

Сьогодні у місті Виноградів зустрічали підрозділ військовослужбовців 128-ї окремої гірсько-штурмової бригади, котрі повернулися у місце постійної дислокації, після виконання бойових завдань на Сході країни.

Участь в урочистих заходах взяв і в.о. голови, перший заступник голови Берегівської РДА Віталій Матій.

«Шановні воїни, Ви – гордість, Закарпаття і України!

Мабуть нема людей, які б не чули про 128 бригаду, її сміливість, відвагу та бойові подвиги! Ви захищаєте територіальну цілісність України з самого початку бойових дій. Билися за Донецький аеропорт і Дебальцево. Ваші подвиги - легендарні.

Звісно, під час війни – втрати неминучі. Я схиляю голову перед пам’яттю кожного воїна...

Дякую вашим командирам, що нині ви повернулися додому.

Хай береже вас Бог! Слава Україні і Слава українському війську!» - звернувся у своєму привітанні очільник райдержадміністрації.