Учителі області отримали ще 225 ноутбуків

Дата: 30.12.2021 16:36

Сьогодні голова Закарпатської ОДА Віктор Микита разом з представниками депутатського корпусу обласної ради привітав учителів та передав 225 ноутбуків для закладів освіти, які вдалося додатково придбати завдяки економії коштів у межах тендерних закупівель.

«Символічно, що ми встигли це зробити до Нового року і напередодні свят трішки підняти настрій освітянам.

Це важлива справа для Закарпаття, тож хочу подякувати профільному департаменту ОДА, команді з CDTO, ну і, звичайно, Мінцифрі за цю ініціативу, всебічну підтримку та увагу до області», – наголосив Віктор Микита.

За його словами, на черзі – цифровізація адміністрування освітнього процесу, яку розпочали в регіоні навесні поточного року.

Загалом у цьому році заклади освіти області отримали 2456 комп'ютерів, а всього по країні розподілили 61 тисячу одиниць техніки.

До передачі ноутбуків долучився голова Закарпатської облради Володимир Чубірко та представники депутатського корпусу.