В районі очікується підвищення рівня води в річках

Дата: 05.01.2022 20:52

У зв’язку із значними опадами, в Закарпатті та Берегівському районі очікується підвищення рівня води в річках.

Голова Закарпатської ОДА Віктор Микита, в.о. голови, перший заступник голови Берегівської раи?держадміністраціі? Віталій Матій, разом із в.о. голови Виноградівської міськради Адальбертом Сверенком, здіи?снили виі?зд в село Великі Ком’яти щоб ознайомитися з ситуацією локальних підтоплень на місці.

Зараз існує дуже висока ймовірність підтоплення частини села, тому що земляний вал, який захищає населений пункт, може не витримати напору води.

Відповідальними органами вживаються заходи щодо недопущення подальшого підтоплення частини села Великі Ком’яти.

Зауважуємо: За прогнозами метеорологів, протягом 4–6 січня на річках Закарпаття очікується підвищення рівнів води на 0.5–1.5 м. У нижніх течіях р. Боржави вода підвищиться на 1.5-2.0 м, вода вии?де на заплаву.