Берегівщину відвідав голова Закапатської ОДА Віктор Микита

Дата: 06.01.2022 20:02

Сьогодні, з робочим візитом, Берегівщину відвідав голова Закапатської ОДА Віктор Микита та голова Закарпатської облради Володимир Чубірко.

В ході візиту, вони ознайомилися із будівництвом Яношівського сміттєпереробного заводу та Берегівської ЦРЛ ім.. Бертолона Ліннера (корпус А, який добудовується за програмою Президента «Велике Будівництво»).

Очільники області провели зустріч із керівниками ТГ району, щоб обговорити функціонування громад, місцеві бюджети та інші проблемні питання.

Основні теми зустрічі – вакцинація в ТГ, прийняття бюджетів, поводження із твердими побутовими відходами у громадах (сміттєва проблема).

«Для мене особисто конструктивна робота з громадами – пріоритет. Але ефективно працювати можемо тільки на зустрічних курсах, а обласна державна адміністрація – беззаперечний партнер в усіх критично важливих питаннях», – наголосив Віктор Микита, під час спілкування з головами територіальних громад району.

Участь у робочих зустрічах взяв також в.о. голови, перший заступник голови Берегівської РДА Віталій Матій.