Нарада у Виноградівській ТГ щодо вакцинації населення

Дата: 13.01.2022 10:32

Вчора Єва Данич - заступниця голови Берегівської РДА взяла участь у нараді щодо стану вакцинації працівників структурних підрозділів та виконавчих органів Виноградівської міської ради, комунальних підприємств, установ, організацій, засновником яких є Виноградівська міська рада.

Під час наради керівники установ та організацій інформували керівництво про стан вакцинації в підпорядкованих їм закладах.

«Вакцинація - важлива з ряду причин:

-вакциновані рідше хворіють на COVID-19, а якщо хворіють, то переносять його легше;

-знижується ризик госпіталізації;

-також знижується навантаження на медичну систему краю.

Адже, крім Сovid-19, нікуди не зникли сезонний грип та інші захворювання.

Крім того, тільки ті вакциновані, які мають сертифікат - мають можливість відвідувати громадські заклади.

Також, з ініціативи Президента України, вакциновані громадяни можуть отримати тисячу гривень і використати їх на підтримку культурної сфери. Закликаю всіх подбати про своє здоров`я і щепитися.» - наголосила Єва Данич під час наради.

Нагадуємо, з 1 січня 2022 року набуває чинності наказ Міністерства охорони здоров’я України № 2664 від 30 листопада 2021-го, який розширив перелік організацій, представники яких підлягають обов'язковій вакцинації проти COVID-19.

Згідно з наказом, до списку тих, хто підлягає обов’язковій вакцинації проти COVID-19 на період дії карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України, з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби, додаються працівники:

-органів місцевого самоврядування;

-закладів охорони здоров’я державної та комунальної форм власності;

-комунальних підприємств, установ та організацій.

Працівники цих установ, які не отримають принаймні одну дозу вакцини проти COVID-19 до 31 січня, будуть відсторонені від роботи без збереження заробітної плати.