Щодо проведення контролю за дотриманням карантинних заходів

Дата: 13.01.2022 20:00

Вчора в.о. голови, перший заступник голови РДА Віталій Матій провів робочу зустріч із представниками поліції Берегівщини. Обговорили проведення контролю за дотриманням карантинних заходів на території району.

«Хочу наголосити для всіх читачів та мешканців району, що дотримання карантинних норм та імунізація - дуже важливі для запобігання погіршення епідситуаціі.

Поліція буде проводити перевірки дотримання правил карантину як закладами, так і громадянами.

Бізнес і економіка, робота закладів освіти і культури залежить від поширення коронавірусу та імунізації населення.

Тож закликаю всіх невакцинованих подбати про своє здоров`я.

Імунізація від Covid-19 також дає можливості подорожувати і працювати без карантинних обмежень.” - наголосив очільник райдержадміністрації Віталій Матій.